Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Súťaž o najkrajší balkón, predzáhradku, dvor a skalkuVytlačiť

Obec Badín a ZO SZZ vyhlasujú súťaž o najkrajší balkón, predzáhradku, dvor a skalku.

Termín fotografoania kvetinovej výzdoby si určí a nahlásiť na obecnom úrade do 14. septembra 2018 každý majiteľ sám, podľa rozkvetu alebo rastu jednotlivých rastlín, prípadne si výzdobu sám odfotí a fotku pošle na e-mailovú adresu: badin@obecbadin.sk v termíne do 14. septembra 2018.

Vyhodnotenie súťaže bude hlasovaním občanov na výstave ovocia, zeleniny a kvetov 22. septembra 2018. Prvé tri miesta budú ohodnotené hodnotnými cenami.

Veríme, že sa do súťaže zapojíte a budete prezentovať kvetinovú výzdobu vášho domu a jeho okolia.

Súbor na stiahnutie letak2018.pdf letak2018.pdf (4.7 MB)

Smútočné oznamy

Obec Badín

ĎAKUJEME SPONZOROM "OBECNÝCH AKCIÍ" V ROKU 2017

Ďakujeme za podporenie kultúrnych a investičných akcií v obci Badín  v roku 2017:

Registrácia

Zaregistrujte sa na stránke a budete informovaní o novinkách na stránke.

dnes je: 22.8.2018

meniny má: Tichomír