Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Deň otvorených dverí Badínskeho pralesaVytlačiť

OZNAMUJEME OBČANOM, ŽE VZHĽADOM NA PLNÚ OBSADENOSŤ JE REGISTRÁCIA NA DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ BADÍNSKEHO PRALESA UKONČENÁ!

Pozývame občanov obce na Deň otvorených dverí Badínskeho pralesa, ktorý sa uskutoční dňa 12.10.2019.

DOD

Záujemcov o návštevu pralesa upozorňujeme, že tento rok v zmysle požiadavky CHKO Poľana dochádza k organizačnej zmene a to v obmedzení kapacity počtu návštev.  Z dôvodu zabezpečenia kvalitného odborného výkladu a samotnej prehliadky budú realizované 2 vstupy po 40 osôb. Odchod autobusu z lomu nad dedinou je o 9,00 hod. a o 11,00 hod.

Návštevníci, ktorí majú záujem zúčastniť sa tohtoročného podujatia, sa musia prihlásiť osobne, mailom, alebo telefonicky na obecnom úrade najneskôr do 11.10.2019. Po zaregistrovaní si záujemcovia prevezmú vstupenky priamo na obecnom úrade. So vstupenkami sa preukážu pri vstupe do autobusu. Po naplnení kapacity 80 účastníkov bude registrácia ukončená!

Smútočné oznamy

Obec Badín

ĎAKUJEME SPONZOROM "OBECNÝCH AKCIÍ" V ROKU 2018

Ďakujeme za podporenie kultúrnych a investičných akcií v obci Badín  v roku 2018:

Registrácia

Zaregistrujte sa na stránke a budete informovaní o novinkách na stránke.

dnes je: 14.10.2019

meniny má: Boris