Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu

Zber objemného odpadu, odpadu s obsahom škodlivín, elektroodpadu, použitých batérií a akumulátorovVytlačiť

Vážení spoluobčania,

Oznamuje Vám, že obec Badín dňa 21.10.2017 t. j. v sobotu organizuje zber objemného odpadu, odpadu s obsahom škodlivín, elektroodpadu, použitých batérií a akumulátorov.

Jednotlivé odpady sa budú zbierať nasledovným spôsobom:

1/ Objemný komunálny odpad: môžete vložiť do pripravených veľkoobjemových kontajnerov, ktoré budú umiestnené:

• na ul. Banská - katolícka fara,
  • na ul. Družstevná – bývalá lesná správa,
  • na ul. SNP- pri potoku horné potraviny,
  • na ul. Laurínska -  križovatka Ondrejka.

Do kontajnerov je možné umiestniť hlavne nábytky, staré okná, dvere a pod.

2/ Odpad s obsahom škodlivín: sem patria farby, rozpúšťadlá, lepidlá, živice, laky, kyseliny, rôzne chemické prípravky, umelé hnojivá, pracie prášky, čistiace prostriedky, drevo obsahujúce nebezpečné látky, handry znečistené olejom, farbami, obaly  znečistené nebezpečnými látkami, odpadové motorové a mazacie oleje.

Ďalej je to elektroodpad a použité batérie a akumulátory. Patria sem televízory, rádia, počítačová, kancelárska a telekomunikačná technika, variče, ohrievače, práčky, elektromotory, ručné elektrické náradie, akumulátory a použité batérie.

Odpad s obsahom škodlivín, elektroodpad a použité batérie a akumulátory si občan vyloží pred rodinný dom v sobotu dňa 21.10.2017 do 11- tej hod. Po tomto čase obec vlastnými pracovníkmi zabezpečí mobilný zber odpadov, ktoré budú vyložené pred rodinnými domami. Odpad je možné zaviesť aj na zberné miesto na ul.  Laurínskej v čase prevádzkových hodín.

Smútočné oznamy

Obec Badín

ĎAKUJEME SPONZOROM "OBECNÝCH AKCIÍ" V ROKU 2017

Ďakujeme za podporenie kultúrnych a investičných akcií v obci Badín  v roku 2017:

Registrácia

Zaregistrujte sa na stránke a budete informovaní o novinkách na stránke.

dnes je: 14.12.2017

meniny má: Branislava, Bronislava